Satın almış olduğunuz tüm ürünler “3 İş Günü” içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni veya farklı bir sebeple yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci daha fazla gecikebilir. Kargo şirketinden kaynaklı teslim sorunlarından dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

Tüm bilgilendirme süreçlerinde müşterilerimize, siparişlerini oluştururken kullandıkları iletişim bilgileri üzerinden ulaşılacaktır. Bu nedenle bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve Tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile adresinize teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler, paylaşmış olduğunuz mail adresi ile tarafınıza bildirilecektir.

www.temizavm.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok müşteriye alışveriş yapabilme imkânı tanır. Ziyaretçilerin aynı ürünü sipariş verebilmeleri ve bu nedenle stok anlık olarak değişebilmeleri söz konusudur.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün herhangi bir nedenden dolayı stoklarda tükenmiş olması durumunda, mutlaka tarafınıza bilgi verilecektir.

Ödemesini internet sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz siparişlerde, ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda, en az 4 (dört), en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi mevcuttur. Firmamız bu süre içerisinde ürününüzü temin ve teslim için hassasiyetle ilgilenecektir. İlgili tarihler arasında tüketiciye teslim edilemeyen ürünlerde, tüketicinin ödemesi kendisine iade edilir.

Siparişinizin kargo firmasına teslim edilmesi durumunda, siparişinizin “Kargo Takip Numarası” bilgisi, siparişinizi oluştururken paylaşmış olduğunuz tanımlı mail adresiniz ile paylaşılır.

(Kargo Takip Numarasının, anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından bize iletilmesi “1 Gün” gibi bir süreyi bulabilmektedir. Bu gibi durumlarda siparişiniz aynı gün kargoya verilmiş olmasına rağmen, Kargo Takip Numaranız bir sonraki gün sizinle paylaşılabilir.)

“Kargo Takip Numarası” tarafınıza iletildiği zaman siparişinizin tesliminde herhangi bir gecikme yaşanmaması adına ilgili kargo şirketi ile iletişime geçerek, kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili tüm problemlerinizde; 0224 245 87 37 nolu telefondan destek alabilirsiniz.