Temizlik İpuçları

Mikro Teknolojili Temizlik Bezleri Mikrofiber Bezlere Yakından Bakış

Mikro Teknolojili Temizlik Bezleri Mikrofiber Bezlere Yakından Bakış

Temizlik yaparken çok daha iyi sonuç alabilmek için mikrofiber bezleri mutlaka denemenizi öneririz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanılarak üretilen bu bezler her türlü temizlik alanında kullanıma uygundur. Özellikleri sayesinde çok kısa sürede yaptığınız temizlikten çok memnun kalacaksınız. Daha önce sizi yoran kirli bölgeleri mikrofiber bez teknoloji sayesinde daha az ter akıtarak temizlemek kendi elinizde.

Nerelerde Kullanmalı?

Temizlenmeyi gerektiren birçok alanda mikrofiber bez kullanıma uygundur. Evlerde aklınıza gelebilecek bütün alanlarda yüksek verimlilik ile kullanabilirsiniz. Camlar, toz biriktiren yüzeyler, fayanslar, yağlı bölümler ve yüzeyinde parmak izi kalan bütün yerlerde mikrofiber bezler iyi iş çıkarır. Mikro parçacıklı özelliği sayesinde gözümüzle göremediğimiz birikintileri toplayarak en mükemmel temizliği sunar.

Dediğimiz gibi kullanımına birçok alanda ihtiyaç duyulan bu süper temizlik bezlerini otomobil temizliğinde de bize yardımcı olur. İster iç alanında ister dış alanında toz ve iz zerresi bırakmaz.  Mikrofiber bez teknoloji yüzünüzü güldürür.

Nasıl Kullanılmalı?

Püf noktalarına dikkat ederseniz kullanılması oldukça kolaydır. İlk kullanımda mikrofiber bezi durulayarak işe başlayın. Kuru olarak kullanmak istiyorsanız önce durulayarak kurumaya bırakın. Nemli olan bezi dörde katlayarak devam edin. Her bir kat temizlik aşamasında kademeli olarak kirlenecektir. Kirlenen kat çevrilerek yeni temiz bölmesine geçip mikrofiber bezden temizlik sırasında maksimum verim alırsınız. Tamamen kirlenen bezi sıcak su ile durulayabilirsiniz. İyice durulanan bezi tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Mikrofiber bezler oldukça uzun ömürlüdür.

İster deterjan ekleyerek ister sadece su ile kullanabilirsiniz. Deterjan eklemeden de çok iyi sonuç verir. Astım, alerji hastalığınız varsa kimyasal kullanmadan temizliğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Temizlik malzemelerinin içinde kullanılan kimyasallar kimimizi çok rahatsız ederek sağlığımızı tehlikeye sokar. Bu olumsuzluklardan uzakta bir temizlik de mikrofiber bezlerle çok mümkün. Kimyasal eklenmeden kullanmak bu bezlerin ömrünü uzatır.

Mikrofiber bezler toz ve kir tutmazlar. Anti bakteriyel özellikleri vardır. Temizlik sırasında beze gelen toz, kir ve yağları bezi sıcak su ile durulayarak bezden kolaylıkla arındırmakla olur. Saf su mikrofiber bezi en iyi şekilde temizler. Tekrar tekrar kullanımınıza sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir